Menu

I Ogólnopolska Konferencja Coachingu Naukowego - 13-14.05.2014

W dniach 13-14 maja 2014 w Olsztynie odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Coachingu Naukowego. Wszystkie osoby zainteresowane tematyką coachingu będą miały możliwość spotkania się z praktykami, zapoznania się z wynikami badań o skuteczności stosowanych metod, wziąć udział w merytorycznej dyskusji na temat stanu oraz przyszłości coachingu w Polsce.

Konferencja jest skierowana dla praktykujących już coachów, osób uczących się bądź chcących związać swoją przyszłość z coachingiem, naukowców zajmujących się tematyką coachingową, przedstawicieli biznesowych, którzy korzystają z metod coachingowych w swoich firmach i chcą przedstawić wyniki działań coachingowych w swoich przedsiębiorstwach.

Konferencja organizowana jest przez Dubiński Rozwój i Motywacja oraz eMGrow. Więcej informacji na: www.coachingnaukowy.pl

Serdecznie zapraszamy!

Katarzyna Sanna
Autor: Katarzyna SannaStrona www: http://www.pracowniawsparcia.pl/
W 2012 roku otrzymała stopień magistra psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania naukowe związane są z psychologią poznawczą, psychologią społeczną, psychologią pozytywną seksuologią oraz psychologia zdrowia. Obecnie realizuje badania naukowe związane z psychoonkologią w ramach studiów doktoranckich. Pracę naukową łączy z prowadzeniem własnego gabinetu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku