Menu

Agnieszka Kręblewska

Redaktor

Jestem trenerem i autorem bloga poświęconego tematyce motywacji i rozwoju osobistego. Przez ostatnie 7 lat byłam związana z obszarem HR. Zajmowałam się rekrutacjami, oraz uczestniczyłam we wdrażaniu i ulepszaniu procesów związanych z oceną, adaptacją, motywowaniem i rozwojem pracowników.

Dużą przyjemność sprawia mi towarzyszenie ludziom w ich rozwoju. To ma ogromny wpływ na rodzaj mojej aktywności zawodowej.

W kręgu moich zainteresowań szczególne miejsce zajmuje psychologia emocji, motywacji i osobowości.

Ukończyłam administrację na Uniwersytecie Śląskim, zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkołę trenerów Wszechnicy UJ. Obecnie studiuje psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Zapraszam na swojego bloga: www.agnieszkakreblewska.pl

Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Agnieszka Kręblewska
Autor: Agnieszka KręblewskaStrona www: http://www.agnieszkakreblewska.pl
Redaktor informacyjna
Trener i autorka bloga poświęconego tematyce motywacji i rozwoju osobistego. Ukończyła administrację na Uniwersytecie Śląskim, zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkołę trenerów Wszechnicy UJ. Obecnie studiuje psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku