Menu

Zapowiedzi

Oblicza miłości - patronat medialny

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Oblicza miłości. Przeszłość – Teraźniejszość
– Perspektywy”.

Lublin, 13.05.2017 r.

Organizator: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

Język w procesie zmiany 24-25.03.2017

Sekcja Podejścia Skoncentrowanego Na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Język w procesie zmiany”, która odbędzie się w dniach 24-25 marca 2017 r. (piątek-sobota) w Warszawie. Nasz portal objął patronat nad tym wydarzeniem.

Wywieranie wrażenia (Patronat medialny)

Dzięki książce Wywieranie wrażenia poznasz:

  • różnorodne taktyki autoprezentacyjne,

  • motywacje leżące u podstaw autoprezentacji,

  • społeczny i kulturowy kontekst zachowań autoprezentacyjnych, a także ich konsekwencje.

Pre-swazja. Jak w pełni wykorzystać techniki wpływu społecznego

Po wielkim sukcesie Wywierania wpływu na ludzi Robert Cialdini – światowej sławy autorytet w dziedzinie psychologii społecznej – postanowił zaspokoić głód wiedzy wszystkich czytelników, którzy chcą nie tylko znaleźć sposób, aby obronić się przed perswazją, lecz przede wszystkim dowiedzieć się, jak skuteczniej wykorzystać techniki wpływu społecznego do osiągnięcia swoich celów.

Gra w manipulacje. Postaw na swoim i nie daj się oszukać (patronat medialny)

Każdego dnia spotykamy się z manipulacją – czy to ze strony szefa, sprzedawcy, sąsiada, czy też najbliższych. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, uważając, że podjęte przez nas działania są skutkiem naszych przekonań i nieprzymuszonej woli. Podejmujemy błędne decyzje i stajemy się niewolnikami początkowych postanowień, nawet gdy już wiemy, że są one kosztowne i nie pozwalają nam osiągnąć zamierzonych rezultatów.

SIŁA INTROWERSJI. Wykorzystaj swój potencjał

Wielu z nas ma poczucie zagubienia w dzisiejszym hałaśliwym i pędzącym świecie. Nabieramy przekonania, że coś jest z nami nie tak, że powinniśmy się dostosować do innych. To jednak nieprawda. Arnie Kozak udowadnia, jak wiele uśpionego potencjału mają w sobie introwertycy. Czas, aby społeczeństwo zaczęło dostrzegać ich prawdziwą wartość – w tym umiejętności obserwacyjne, wnikliwość analizy, skupienie i kreatywność.

Tajemnica odporności psychicznej - patronat medialny

Życie w XXI wieku nie jest łatwe. Pragnienie dobrobytu sprawia, że większość ludzi odczuwa nieustanną presję. Dążymy do sukcesu nie tylko w życiu zawodowym, ale również w prywatnym i usiłujemy dostosować się do wymagań nowoczesnego świata. Dobrze byłoby więc mieć mocną psychikę, zdolność działania ze spokojem i pewnością siebie.

Podręcznik Ciccarelli i White współczesny głos psychologii

Ciccarelli i White, znakomici dydaktycy i profesorowie psychologii, napisali najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny podręcznik wprowadzający do tej dyscypliny na świecie!

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku