Menu

7 nawyków sukcesu z FranklinCovey

Zaczynaj z wizją końca

Czy zacząłeś kiedykolwiek jakiś projekt bez określenia, jaki ma być jego skutek? Każde działanie, nieważne, czy służbowe czy prywatne, powinniśmy zacząć od kreślenia celu!

Ostrz piłę® – inwestycja, która się opłaca!

Fundamentem skutecznego działania jest odpowiedni poziom energetyczny. W realizacji celów pomaga zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym – bo przepracowanie i wieczny brak czasu prowadzi do frustracji, spadku koncentracji i obniżenia efektywności pracy.

13 zachowań pożądanych u osób z wysokim poziomem zaufania

Komu ufasz? Przyjacielowi? Koledze z pracy? Swojemu szefowi? Dlaczego im ufasz? Co tworzy zaufanie w tej konkretnej relacji? Kto tobie ufa? I dlaczego? Zapewne nie zdajesz sobie sprawy z potęgi wpływu, jaki masz na zmianę poziomu zaufania w każdej relacji – pod warunkiem, że wiesz, jak działać.

„DNA lidera” według Coveya

Jakimi cechami powinien charakteryzować się i jakim zasadom hołdować przywódca, by w pełni wykorzystać energię, zdolności i umiejętności własne oraz osób, którymi kieruje, i uzyskać w ten sposób najlepsze efekty nie tylko w wymiarze zawodowym, ale i ludzkim?

Zmień nawyki

Wszyscy dobrze to znamy: ciągłe spotkania i narady, z których najczęściej niewiele wynika, przepracowanie, gigantyczne zaległości, stres i kłopoty z koncentracją. Tak właśnie wygląda życie przeciętnego menedżera. Czy można temu zaradzić?

Amerykański bestseller na polskim gruncie

Stosunkowo młoda polska gospodarka rynkowa, kadra zarządzająca, która często nie miała możliwości uczenia się na doświadczeniach starszych kolegów i mentorów…

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku