Menu

Wydarzenia

Oko w oko z... (patronat medialny)

Koło Naukowe Psychologów UMCS ma przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w IX edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…”, której tegorocznym tematem jest NeuroNauka.
Obrady będą miały na celu zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz badaniami w ramach szeroko pojętego terminu jakim jest „neuronauka”. Mamy zamiar zwrócić uwagę na takie obszary jak: neuropsychologia, neurologopedia, neurokognitywistyka, neurobiologia czy neurologia.

Robert Cialdini w Polsce. Teoria wpływu i praktyka sytuacji.

To miał być klasyczny wykład. Publiczność spodziewała się może zaskoczeń, ale nie takich jak ewakuacja. Robert Cialdini przewidywał kolejki chętnych do zdjęć, ale nie to, że będzie do nich pozować na ulicy.

Festiwal Inspiracji - relacja

Dwudziestu mówców, czwarta edycja, dwa dni. Całość pod hasłem: Inspiracja, Zmiana, Motywacja, Działanie.

Warsaw Goes Internatonal 2014 - relacja

Pierwsza międzynarodowa konferencja studencka dla studentów psychologii w Polsce. 35 studentów psychologii z całego świata. Cele – umożliwienie wymiany kulturowo-językowej studentom psychologii z różnych części świata, wymiana doświadczeń związanych ze studiowaniem psychologii w różnych krajach, zrozumienie modeli naukowych dominujących poza Polską, rozwój umiejętności miękkich i twardych wśród studentów zaangażowanych w tworzenie projektu. Czy plan tygodniowych warsztatów i wykładów dla studentów różnych narodowości mógł się nie powieść? Nie, gdy projekt realizowany jest przez studentów oraz samorząd studentów Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Przereklamowana konsumpcja?

Czy ryzyko zniechęca czy stymuluje do zakupów? Co kompensujemy konsumpcją i czy aktywizm stanowi antidotum konsumpcji? Czym jest ryzyko w psychopatologii rozwoju człowieka? Na te i więcej pytań odpowiedź uzyskali uczestnicy IV Sympozjum „Przereklamowana konsumpcja?” pod tytułem „Ryzyka kultury konsumpcji w szkole, rodzinie i organizacji”.

W cztery strony szczęścia - 17.05.2014

Konferencja "W cztery strony szczęścia" jest próbą zintegrowania rożnych dyscyplin psychologii w celu zrozumienia tak złożonego zjawiska, jakim jest szczęście. Temat dobrostanu to kwestia bardzo aktualna. Wielu badaczy skupionych wokół ruchu psychologii pozytywnej zajęło się tym zjawiskiem tworząc pewien charakterystyczny sposób rozumienia i badania szczęścia. Czy aby na pewno nie pomija on innych ważnych kwestii pozwalających na lepsze zrozumienie i wykorzystanie w praktyce wiedzy o szczęściu?

Załączniki:
Pobierz plik (Plakat_W 4 Strony Szczęścia.pdf)Plakat_W 4 Strony Szczęścia.pdf[ ]915 kB

I Ogólnopolska Konferencja Coachingu Naukowego - 13-14.05.2014

W dniach 13-14 maja 2014 w Olsztynie odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Coachingu Naukowego. Wszystkie osoby zainteresowane tematyką coachingu będą miały możliwość spotkania się z praktykami, zapoznania się z wynikami badań o skuteczności stosowanych metod, wziąć udział w merytorycznej dyskusji na temat stanu oraz przyszłości coachingu w Polsce.

ZaBaWa 2013 - relacja

W dniach 16-17 maja 2013 r. w warszawskiej siedzibie SWPS odbyła się III edycja Konferencji Zespołu Badania Wpływu Społecznego „ZaBaWa”. Tematyka konferencji objęła szeroko rozumiane zagadnienia dotyczące wpływu społecznego, pojawiające się na różnych płaszczyznach życia społecznego i dotyczyła obszarów takich jak:

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku