Menu

Festiwal Inspiracji - relacja

Dwudziestu mówców, czwarta edycja, dwa dni. Całość pod hasłem: Inspiracja, Zmiana, Motywacja, Działanie.

Czwarta edycja Festiwalu Inspiracji miała miejsce w sierpniu 2014 roku w Warszawie. Po raz pierwszy wydarzenie trwało aż 2 dni, dzięki czemu zgromadzono zawrotną liczbę dwudziestu mówców. Organizatorom festiwalu przyświecało kilka celów: pokazanie Polsce dobrej komunikacji, udowodnienie, że z mówienia można żyć, umożliwienie osobom zainteresowanym poszerzenia sieci kontaktów, a przede wszystkim motywowanie. Gospodarzem wydarzenia był Jerzy Zientkowski.

Pierwszy dzień festiwalu składał się z czterech bloków: Siła pomysłów i inspiracji, Czas zmian, Moc motywacji, Skuteczne działanie. Najbardziej medialni mówcy zostali zgromadzeni w pierwszych dwóch panelach. Pojawiły sie takie postaci, jak Jacek Walkiewicz, Łukasz Jakóbiak, Marek Skała i Robert Krool.

Drugiego dnia festiwalu odbyły się wystąpienia na tematy wyjątkowe, np. „Skąd wiesz, że zrobiłeś żonie dobrą kawę? Czyli jak kontrolować – nie tylko biznesowe – procesy” w wykonaniu Piotra Chimko, czy „Kariera w Korporacji – Droga do raju czy do piekła?” Jacka Chmieleckiego. W ciągu dwóch dni Festiwalu Inspiracji wygospodarowano także czas na przeprowadzenie konkursu na najlepszą mowę.

Jak powiedział Jacek Walkiewicz, „Inspiracja to powiew, a nie mydlana bańka.”. Bańka wznosi się i w nieprzewidywalnym momencie pęka, zmuszając do nagłego unoszenia się o własnych siłach. Powiew jest stały, zmusza do ciągłego wysiłku, wspiera. Festiwal Inspiracji był podmuchem. Podmuchem inspiracji, zmiany, motywacji i działania. Liczymy, że przyszłoroczna edycja zawieje jeszcze silniej.

Victoria Chyczewska
Autor: Victoria Chyczewska
W psychologii społecznej najbardziej interesują ją zachowania konsumenckie, reklama oraz PR, z którymi obecnie ma najwięcej do czynienia.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku