Menu

Nawyk osiągania

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zaprojektować lepszą wersję siebie? Co możesz zrobić, by poczuć, że Twoje życie jest pełniejsze?

Gdzie odnaleźć swoją ścieżkę życia? Na te i wiele innych pytań odpowiada profesor Bernard Roth w książce  Nawyk osiągania. Dzięki tej lekturze przekonasz się, że każdy ma możliwość i zdolność wprowadzania w życie pozytywnych zmian, zmian, które mogą odmienić Twoje życie na lepsze. Wyzbędziesz się starych przyzwyczajeń i zyskasz pewność siebie. Pewnie zadasz sobie teraz pytanie: „Jak to możliwe?”. Praktyka czyni mistrza; jeśli odnajdziesz chęci, reszta przyjdzie sama. Autor książki naucza:

- jak wyrzucić wszystkie wymówki do kosza,

- jak zacząć działać i uwierzyć, że się jest człowiekiem sukcesu,

- jak nie zwracać uwagi na rzeczy, które utrudniają zdobywanie celów,

- jak otworzyć się na naukę płynącą z doświadczenia.

(...) Nawyk osiągania pomaga odkryć, co powstrzymuje nas przed osiągnięciem celu. Roth podpowiada, jak ominąć przeszkody i zrozumieć własne motywacje. Jego książka jest jak kompas, który pozwala odnaleźć właściwy kurs. Dzięki niej zyskasz narzędzia i odwagę, by zawinąć do wybranego przez siebie portu.

                                                                                                                  Dagny Kurdwanowska

Może czas spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy? Weź życie w swoje ręce i sięgnij po Nawyk osiągania, który trafia w samo sedno i pomaga rozwiązać życiowe problemy i daje szanse na lepsze jutro, tak po prostu.

Inspirująca, intrygująca, dająca siłę i stawiająca wyzwania pozycja także dla coachów i trenerów. Gorąco polecam!

Więcej: Roth B. (2016). Nawyk osiągania. Łódź: Galaktyka

Aleksandra Dymanus
Autor: Aleksandra Dymanus
Redaktor
Dyplomowany socjolog, absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Specjalność psychosocjologii, oraz 5-letnie doświadczenie pracy z dziećmi/rodzinami pozwoliło poszerzyć jej zainteresowania, w kierunku psychologii dziecięcej. Interesuje się zagadnieniami związanymi z psychoterapią, psychoanalizą oraz psychologią postaci.

Komentarze  

Majkel
# Majkel 2016-07-06 21:36
Wstęp, pierwszy i ostatni rozdział okej.
Cały środek książki do pominięcia.
Odpowiedz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku