Menu

SIŁA INTROWERSJI. Wykorzystaj swój potencjał

Wielu z nas ma poczucie zagubienia w dzisiejszym hałaśliwym i pędzącym świecie. Nabieramy przekonania, że coś jest z nami nie tak, że powinniśmy się dostosować do innych. To jednak nieprawda. Arnie Kozak udowadnia, jak wiele uśpionego potencjału mają w sobie introwertycy. Czas, aby społeczeństwo zaczęło dostrzegać ich prawdziwą wartość – w tym umiejętności obserwacyjne, wnikliwość analizy, skupienie i kreatywność.

Jeśli od burzy mózgów wolisz pracę w ciszy i skupieniu, nie podejmujesz decyzji błyskawicznie i potrzebujesz czasu na zastanowienie, nim wyrazisz swoją opinię, spraw, aby zaczęto postrzegać to jako atuty. Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać swoje predyspozycje. Nie musisz stać się towarzyskim ekstrawertykiem, by odnieść sukces. Wystarczy, że zmienisz sposób patrzenia na siebie.

Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek. Dowiesz się z niej między innymi, ile korzyści wynika z bycia introwertykiem oraz jak rozwinąć skrzydła i wykorzystać ukryte talenty. Introwersja stanie się twoją kartą przetargową.

Dzięki temu poradnikowi:

  • odkryjesz swoje mocne strony;
  • zyskasz pewność siebie;
  • odnajdziesz swoje miejsce w świecie.

Arnie Kozak – psycholog, psychoterapeuta, wykładowca w College of Nursing and Health Sciences. Prowadzi zajęcia z psychiatrii w College of Medicine na University of Vermont oraz warsztaty z zakresu uważności w Copper Beech Institute, a także z medytacji, jogi i psychologii buddyjskiej w Barre Center for Buddhist Studies i w Kripalu Center for Yoga and Health. Autor książek na temat introwersji, uważności i psychologii buddyjskiej.

Data wydania:  luty 2016

ISBN: 978-83-7489-661-0

Wydanie: I

Oprawa: miękka + skrzydełka

Format: 155 x 235 mm

Liczba stron: ok. 260

Cena detaliczna: 39,90 zł

WWW: http://www.gwp.pl/14974,sila-introwersji-wykorzystaj-swoj-potencjal.html

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku