Menu

Diet coaching

Chcesz poznać potrzeby własnego ciała? Odnaleźć motywację do trwałej zmiany nawyków i przekonań? Chcesz odzyskać kontrolę nad emocjami i sposobem odżywiania?

Sięgnij po poradnik Diet coaching, który przypomina indywidualną sesję, prowadzi do poznania siebie, uświadomienia swoich błędów, stworzenia odpowiedniego planu żywienia, tak aby wszystko, co jesz, było wyłącznie przyjemnością, a nie katuszami, przez które musisz przechodzić. 

W kolejnych rozdziałach dowiemy się, co to jest ciąg do jedzenia i gdzie znaleźć naturalne antyoksydanty. Czym jest dieta proteinowa oraz jak określić wielkość porcji. Znajdziemy odpowiedź, jak łączyć produkty, by były lekkostrawne, a w rozdziale trzecim znajdziemy informacje dotyczące stresu i sposobu radzenia sobie z nim.

Chcesz zbudować swój program motywacyjny i nauczyć się zmieniać bierność w działanie? Tego wszystkiego dowiesz się w piątym rozdziale. Co więcej, nauczysz się, jak rozwijać praktykę uważności każdego dnia, jak dbać o ciało poprzez ćwiczenia fizyczne i oddychanie przeponą.

Program diet coaching przyczynia się nie tylko do wzrostu poczucia własnej wartości, ale do zaakceptowania i pokochania siebie samego. Poprzez uważne i świadome działania dostrzeżesz wszelkie przeszkody, które później będziesz mógł bez problemu usunąć ze swojej drogi.

Gdy nauczysz się świadomie jeść i ćwiczyć, odkryjesz, co oznacza czuć się dobrze ze sobą.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z lekturą.

Więcej: Mijakoska U. (2016). Diet coaching. Warszawa: Samo Sedno

Aleksandra Dymanus
Autor: Aleksandra Dymanus
Redaktor
Dyplomowany socjolog, absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Specjalność psychosocjologii, oraz 5-letnie doświadczenie pracy z dziećmi/rodzinami pozwoliło poszerzyć jej zainteresowania, w kierunku psychologii dziecięcej. Interesuje się zagadnieniami związanymi z psychoterapią, psychoanalizą oraz psychologią postaci.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Znajdź nas na Facebooku